הליכים משפטיים

סימני מסחר / פטנטים / מדגמים

הליכים משפטיים בנוגע לסימני מסחר, פטנטים ומדגמים מתחלקים בעיקר לשני סוגים: (א) הליכים בפני רשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר; ו- (ב) הליכים בבית המשפט. אנו מטפלים בשניהם, ומתגאים באחוזי הצלחה גבוהים ביותר עבור לקוחותינו.

בפני רשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר, מתנהלים הליכים כגון התנגדויות (כאשר אתם מתנגדים לרישומו של סימן מסחר או פטנט של מישהו אחר, או צד ג' מתנגד לרישום הזכויות שלך), ובקשות לביטול או מחיקה של זכויות רשומות.

בבית המשפט, אנו מייצגים לקוחות אשר תובעים צדדים שלישיים בגין הפרת זכויותיהם, או מתגוננים כנגד תביעות כאלה.

 

הפרת זכויות יוצרים

זכויות יוצרים (זכויות ביצירות, ספרים, הצגות, מוזיקה וכיו"ב) שונות מזכויות קנין רוחני אחרות, בכך שבארץ, ובמרבית מדינות העולם, אין חובה, ואין בכלל אפשרות, לרשום את הזכויות. על פי אמנות בינלאומיות, ברגע שיצרת יצירה מקורית, הנכם הבעלים של זכויות היוצרים ביצירה. משום כך, לא קיים הליך של "התנגדות" כנגד זכויות יוצרים, ולא קיים "רשם זכויות יוצרים".

יחד עם זאת, ניתן לאכוף זכויות יוצרים בבתי המשפט, בדיוק כמו יתר זכויות הקנין הרוחני. בשל הוראת חוק המאפשרת לתובע לזכות בפיצויים ללא הוכחת נזק, דהיינו, פיצויים בהיקף שבית המשפט יחליט עליו (עד 100,000 ש"ח לכל מקרה של הפרה), מבלי שהתובע חייב להוכיח שנגרם לו נזק בהיקף זה, או בכלל, ובשל התופעה של העתקת תמונות ותכנים באינטרנט, מוגשות לבתי המשפט בארץ כמויות גדולות של תביעות בגין הפרת זכויות יוצרים.

נשמח לעמוד לשרותכם בענין זה, בין אם זה לסייע לך לתבוע צדדים אשר מפרים את זכויות היוצרים שלכם, ובין אם זה לסייע לך להתגונן בפני תביעה כזו.

 

זול... או חסכני?

הליכים מסוג זה מחייבים יידע, מומחיות, מקצועיות ונסיון. לאחר 27 שנות עיסוק, אנו שמחים להעמיד כל אלה לרשות לקוחותינו.

אנחנו איננו הזולים ביותר. אבל האם באמת תרצה להפקיד אינטרס חיוני של עסקך בידי הזול ביותר? או שמא תרצה להיות מיוצג על ידי מומחה בתחומו, אשר צבר נסיון על פני שנים רבות, ויתן לך את הסיכוי הטוב ביותר לזכות בהליך…?

בסופו של דבר, טיפול מקצועי ומיומן הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח ערך מירבי בעד כספך.

איתכם בכל מקום

את כל הההליכים האלה אנו מנהלים עבורכם, בארץ ובחו"ל.

לא משנה אם תרצה לתבוע מתחרה על הפרת סימן מסחר בארץ, או שמא נתבעתם על ידי צד ג' בארה"ב בגין הפרת פטנט – אנחנו נהיה שם בשבילך, נייעץ לך על זכויותיך וסיכויי ההצלחה שלך בהליך, ונלווה את ההליך עד תומו.

יש לנו 27 שנות נסיון בניהול הליכים מסוג זה, בארץ וברחבי תבל.

נשמח להעמיד נסיון זה גם לרשותכם.